Fotografia ślubna to nasza pasja.

Zajmuję się tym od kilkunastu lat. Na tej stronie możecie Państwo przyjrzeć się efektom naszej pracy. Obszerna galeria wybranych prac foto to niewielki procent tego co zwykle otrzymują młode pary jako końcowe materiały.

 


Pracujemy podczas przygotowań, towarzyszymy młodym parom w czasie błogosławieństwa i ceremonii. Następnie staramy się uchwycić najistotniejsze i najzabawniejsze elementy imprezy weselnej. Pracuję do 1.00 w nocy. Zwykle o tej porze kończą się oczepiny. Sesja plenerowa proponujemy realizować w tygodniu po uroczystościach weselnych. Zwykle rozmawiam z młodą parą wcześniej poznając ich oczekiwania. Wspólnie ustalamy miejsce i charakter sesji. Proponuję Młodym swoje scenariusze lub poddaję się ich inwencji twórczej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie co wpływa na efekt końcowy wykonanej pracy.

 

Posiadam dwa zestawy całego sprzętu na wypadek jakiejkolwiek awarii. Odbitki wywołuje w sprawdzonych zakładach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom profesjonalną realizację powierzonych zadań związanych z realizacją filmu. Mocną stroną naszej firmy jest kreatywność i doświadczenie w branży filmowej.

 

Realizujemy filmy promocyjno-reklamowe, dokumentalne, tworzymy także filmy weselne, ślubne i komunijne. Każde z nas ukończyło kurs organizowany przez Kurię Krakowską, który uprawnia do filmowania podczas uroczystości kościelnych.

 

Dlatego dbamy, aby realizowane przez nas filmy miały niepowtarzalny urok. Dokładamy starań, aby jakość naszych usług była najwyższa co czynimy nie tylko w nagrywaniu jak i w montażu cyfrowym. Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług związanych z rejestracją tych chwil na wszystkich nośnikach od płyt DVD i Blu-Ray. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów.

 

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych usług związanych z naszą działalnością:

  • Filmowanie imprez okolicznościowych: Chrzty, Komunie, Śluby i wesela, studniówki
  • Produkcja filmów, prac dyplomowych, reportaży
  • Udźwiękawianie materiałów video
  • Montaż filmu powierzonego
  • Kopiowanie nagranego materiału na nośniki DV, HDV, płyt DVD i Blu Ray itp.

fb  

Fotograf Piotr Górecki

tel. +48 505 089 575

34-441 Niedzica

ul. św. Rozalii 46